Anna Maria Wojtyniak

Psychoterapeutka w procesie szkolenia (IV rok etapu klinicznego) w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu pod stałą Superwizją.
Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w Warszawie, pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
Coach (Coaching oparty na potrzebach, Needs-bases Coaching z Pernille Plantener, PCC, CNVC-sertified trainer), Certyfikat z psychologii ogólnej i stosowanej.
Pedagog. Nauczyciel jęz. francuskiego w Podstawowej Szkole Montessori w Kowalach. Założycielka Pracowni Empatii PARASOL w Gdańsku, w której prowadzi warsztaty inspirowane metodą Porozumienia bez Przemocy:
Empatia na co dzień,
Złość mi robi dobrze,
Złość na złość,
Złość jest dobra,
Jestem kobietą i dobrze mi z tym,
Kręgi na wodzie,
Marzenia się spełnia,
Empatia potrzebna od zaraz,
Jak przyjąć krytykę,
5 języków Miłości,
Nie dla Ciebie, to Tak dla mnie...

Współtwórca Portu Gestalt (Nadbałtyckiego Centrum Psychoterapii i Rozwoju) w Gdańsku.
Wierzy w uleczającą moc Empatii i doświadcza tego w gabinecie.