Wojciech Josicz /Lublin/

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie

Absolwent AWF w Warszawie (zamiejscowy wydz. w Białej Podlaskiej), wieloletni trener, obecnie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie od 2018 roku prowadzi szkołę, gdzie rodzice, dzieci w praktyce mogą poznawać pedagogikę Marii Montessori. Od 18 lat zaangażowany jest w edukację w Polsce, opracował i wdrażał programy edukacyjne, jest współautorem eksperymentów pedagogicznych edukacja Marii Montessori. Poznał w praktyce wszystkie etapy edukacji w Polsce, co wykorzystuje w implementacji idei Montessori. Od 2019 roku organizuje z powodzeniem pracę grupy Montessori w swojej szkole. Współpracuje z uczelniami wyższymi jako konsultant. Jest członkiem Konwentu Rozwoju Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Wojciech jest ojcem dwóch córek. Jego pasją jest sport i podróże.